Contact


ТзОВ "БЕМЕР УКРАЇНА" / 90202, Україна, Закарпатська область, м. Берегове, пл. Героїв, 6 / тел./факс: +380 3141 42411 / Всі права захищено
 
НОВИЙ БЕМЕР ІМПУЛЬС ДЛЯ ДЕННОГО ЗАСТОСУВАННЯ

За допомогою нового Бемер-імпульса шляхом стимуляції органів з обмеженим та порушеним кровопостачанням (мікроциркуляція) зробили революційні кроки вперед. Досягнувши нових результатів нам вдалося змінити деякі параметри на стільки, що нашу унікальну технологію ніяк не можна порівняти з іншими. Нам вдалося розробити першу фізичну систему терапії, з якої сигнал передається не безсистемно та недиференційовано, а можливо точно налаштувати на фізіологічні процеси людського організму.

ЩО ТРАПИЛОСЯ ?

Ми вклали багато зусиль у дослідження та розробки. Існуючий сигнальний потік радикально обновили. За допомогою спеціальної конфігурації сигналів стимулюємо місцеві механізми регулювання кровопостачання органів, паралельно з цим нам вдалося одночасно вплинути на механізми регулювання кровопостачання органів.

ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ?

Досягнуті зміни з Бемер Плюс стосовно збільшення продуктивності та у зниженні тенденції до інфекцій за допомогою нового сигналу проявляються більш інтенсивно та значно довше тривають.
Все це в теорії звучить дуже просто, але на практиці це можливо досягнути вклавши багато зусиль у дослідження.
Можливості стимуляції практично безмежні та відповідне реагування на них дуже важко знайти, як голку у копиці сіна. Так створилася багатодимензійна система сигналів, яка не лише ефективна, але і складна настільки, що в майбутньому при спілкуванні з кінцевим користувачем вже не будемо пояснювати сигнал, а хочемо концентрувати на його вплив:
НОВИЙ БЕМЕР ІМПУЛЬС ДЛЯ НІЧНОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Наш новий імпульс, як результат багаторічної дослідницької роботи, розробили і для сну. Останні дослідження показують, що у нічний час в організмі проходить певна передислокація крові, тому імунологічні процеси під час нічного сну мають більше значення, як це вважали раніше.

Центральні фази мікроциркуляції
Так для денної терапії розробили подальші, спеціальні програми на основі імпульс-конфігурації для використання під час сну.

Поповнивши місцеві та більш значні стимулювання регулювання кровопостачання органів - ця імпульс-конфігурація спеціально налаштована для нічного відпочинку людини - загальне підвищення ефективності лікування, а також подальше зниження схильності до інфекцій, ще більше стимулює відновлюючи та реставруючи процеси.

Крім цього впливає на певні перешкоди виділення тих речовин, які пов'язані з виділенням сечі. Значне покращення показників продуктивності та якість життя, це те, від чого значно отримують прибуток не лише ті, кому потрібна реабілітація, а й люди похилого віку та хронічно схильні до стресу.
В день
Вночі
На графіку порівнюємо вплив трьох Бемер поколінь на гнучкість руху судинної стінки.                                          
Вісь Х: час після терапії, вказана в годинах                                                                                
Вісь Y: покращення руху судинної стінки, вказана у відсотках   
                                         
Можна замітити, що напроти 1 годинного ефективного часу апарату першого покоління Бемер 3000 новіший апарат Бемер володіє ефективним часом на порядок більше, 12 годин.
  Ширша адаптаційна лінія для метаболічного попиту змінених органів;
  Зниження наслідків стресу;
  Краще поступлення в клітини тканин кисню та поживних речовин;
  Більш якісне видалення СО2 та кінцевих продуктів обміну речовин;
  Покращення імунореакції;
  Зменшення схильності до інфекції;
  Заохочення покращувальної та відновлювальної реакції у пошкоджених тканинах;
  Вплив на порушене загоєння ран;
  Покращення захисного механізму клітин проти вільних радикалів;
  Позитивний вплив на показники холестерину.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ВПРОВАДЖЕННЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ БЕМЕР

Революція в еволюції