Науково доведено

Нова система лікування BEMER - це найефективніший і найбільш досліджений метод фізичного лікування, який на сьогодні можна зустріти у профілактиці та у додатковому лікуванні.

Новий BEMER сигнал був вдосконалений і порівняний з доступними знаннями про місцеві й первинні регуляторні процеси біоритму, які пов'язані з мікроциркуляцією (методи фізичного лікування). Може стимулюватися, як ніколи раніше, знижену або порушену мікроциркуляцію органів.

Конкретна перехідна сигнальна послідовність і структура електромагнітного поля при низькій щільності потоку є критично важливою для ефективної стимуляції механізму регулювання мікроциркуляції.

BEMER - це медичний виріб класу "IIa", офіційно дозволений в ЄС та в Україні. Українські ліцензії можете переглянути на сторінці - Ліцензії та нагороди.

За останні 15 років було опубліковано 46 публікацій та наукових досліджень пов'язаних з терапією BEMER, які можете оглянути в електронних бази даних медичних і біологічних публікацій "PubMed".

 

В результаті застосування BEMER терапії відбувається помітне поліпшення мікроциркуляції крові:

  • на 27% збільшується скорочення судинних стінок
  • на 29% поліпшується кровообіг в капілярної мережі
  • на 31% збільшується кровотік венозної крові
  • на 29% збільшується утилізація кисню

Відновлення капілярного кровообігу під час терапії BEMER

Патенти, які забезпечують унікальний механізм дії технології Bemer

 

Більш детальну інформацію пов'язану з технологією BEMER можете знайти за наступним посиланням - https://worldwide.espacenet.com/