Діабет - Роль фізіотерапії BEMER в лікуванні
Діабет - Роль фізіотерапії BEMER в лікуванні
У пацієнтів з діабетичною полінейропатією (захворювання периферичних нервів, яке...
Апр 28, 2016 Бемер Україна 244 0
Поліпшення спортивних результатів за допомогою терапії BEMER
Поліпшення спортивних результатів за допомогою...
Як уже зазначалося, у кожному з вищезазначених процесів належне забезпечення...
Апр 21, 2016 Бемер Україна 141 0
Відновлення після виснаження
Відновлення після виснаження
Фізична судинна терапія BEMER підтримує природну реактивність імунної системи та...
Фев 10, 2021 Бемер Україна 154 0

Аплікатори та аксесуари Є 8 продуктів.

Showing 1 - 8 of 8 items

B.BODY Professional - прикладний модуль для лікування усього тіла. Використовується тільки за допомогою блоку контролю B.Box Pro або Classic.

540 €

B.BODY Classic - прикладний модуль для лікування усього тіла. Використовується тільки за допомогою блоку контролю B.Box.

510 €

B.PAD - гнучкий прикладний модуль для лікування малих поверхонь.Використовується тільки за допомогою блоку контролю B.Box Pro або Classic.

234 €

B.SPOT - точковий прикладний модуль для лікування малих поверхонь. Використовується тільки за допомогою блоку контролю B.Box Pro або Classic.

162 €

B.LIGHT - точковий прикладний модуль для допоміжного лікування шкірних захворювань та порушень загоєння ран. Використовується тільки за допомогою блоку контролю B.Box Pro або Classic.

414 €

Прикладний модуль B.SIT для поліпшення кровообігу ідеально підходить для лікування у сидячій позі, або для лікування усього тіла новонароджених дітей. Використовується тільки за допомогою блоку контролю B.Box Pro або Classic.

456 €

Блок живлення під час подорожі. Придбайте акумулятор до B.BOX, щоб зручніше могли використовувати свій BEMER під час подорожі або відпочинку в саду.

150 €

B.GRIP - це сучасний, ергономічно розроблений модуль підтримки для аплікаторів B.LIGHT та B.SPOT.За допомогою потужного магніту обидва аплікатори можна швидко приєднати та негайно використовувати.

102 €
Showing 1 - 8 of 8 items