«BEMER УКРАЇНА» запрошує Вас!

Основним напрямком діяльності та завданням компанії є ознайомлення терапії BEMER, популяризації терапії та обладнання, організація навчань та підвищення кваліфікацій, як для фізичних так і для юридичних осіб.

Апарати BEMER згідно зі Свідоцтвом про державну реєстрацію належати до класу «ІІа» медичних приладів і не потребують медичну освіту для використання.

Наша компанія єдиний дистриб’ютор в Україні апаратів BEMER III-го покоління для фізично судинної та світлотерапії. Виробник апарату BEMER International AG., Ліхтенштейн.

Що таке BEMER?

Пристрої BEMER присутні у світі з 1998 року. В даний час доступний пристрій III-го покоління, який розроблений у наукових дослідженнях під керівництвом директора Берлінського Інституту Мікроциркуляції  доктора медичних наук Райнер Клопп.

Ядром технології BEMER є багатовимірна система сигналів, що ефективно стимулює обмежену або порушену мікроциркуляцію, яка відповідно до поточних медичних знань, являється єдиним у світі методом фізичного лікування найбільш здатним поліпшити мікроциркуляцію організму, без побічних ефектів.

BEMER AG працює в секторі медичної інженерії, проводить і підтримує дослідження в області мікроциркуляції, а також розробляє фізіотерапевтичні процедури, щоб позитивно вплинути на вищесказане. Багаторазово запатентована і ведуча на ринку технологія фізіотерапії судин BEMER доступна в різних інноваційних лінійках продуктів, які компанія поширює через власну спеціалізовану дистрибуцію і відповідно через місцеві представництва в більш ніж 40 країнах. Центральний офіс компанії знаходиться в Трізені (Ліхтенштейн) де працюють понад 50 співробітників.

Компанія BEMER була заснована в 1998 році Пітером Глеймом як Innomed International AG, а в 2010 році була перейменована відповідним чином. Сьогодні Пітер Глейм має багаторічний досвід управління компанією в якості голови ради директорів.

Ринок BEMER

Потреба в здоров'я, у гарному самопочутті й підвищеної працездатності не знає кордонів, і це поширене не тільки серед літніх людей. Постійно зростаюча по всьому світу цільова група зараз стикається з такими проблемами (хворобами), які можна вирішити за допомогою технології BEMER.

Чому ви повинні спиратися на BEMER, а не на конкурентний продукт? Насправді все дуже просто: немає конкурентоспроможних продуктів. Навіть викладач університету професор доктор медичних наук Райнер Клопп, один з провідних фахівців в області досліджень мікроциркуляції, підтверджує: «Технологія BEMER - це найбільш вивчений і найбільш ефективний метод фізичного лікування в своїй області, доступний сьогодні медицині».

Якщо ви працюєте з BEMER, ви працюєте з безпрецедентним високоякісним продуктом.

Як стати партнером?

BEMER досягає успіху завдяки своїм співробітникам, які щодня беруть на себе завдання зробити компанію ще кращим. Завдання керівництва - створити для цього найкращі умови. Це вірно як для досліджень, так і для продажу.

Ви в захваті від BEMER? Тоді станьте частиною BEMER. Давайте разом зробимо світ кращим! Незалежно від того, чи є ви лікарем, терапевтом або людиною, яка піклується про своє здоров'я. Почніть працювати з BEMER. Дізнайтеся більше про те, як забезпечити себе надійний заробіток з нашою допомогою. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

Науково доведена дія терапії BEMER

BEMER підтримує  механізми регуляції організму для профілактики, загоєння, відновлення та регенерації

Наукові видання

За останні 15 років було опубліковано 46 статей та наукових досліджень пов'язаних з терапією BEMER

Область застосування

Фізична судинна терапія на сьогодні застосовують у багатьох різних сферах профілактики, терапії та реабілітації