Поліпшення спортивних результатів за допомогою терапії BEMER
Поліпшення спортивних результатів за допомогою...
Як уже зазначалося, у кожному з вищезазначених процесів належне забезпечення...
Апр 21, 2016 Бемер Україна 141 0
Лікування болів в спині за допомогою «Фізіотерапії судин BEMER».
Лікування болів в спині за допомогою...
«Фізична судинна терапія BEMER» використовує науково доведений метод стимуляції...
Апр 29, 2016 Бемер Україна 147 0
Регенерація та фізична судинна терапія BEMER
Регенерація та фізична судинна терапія BEMER
Фізична судинна терапія BEMER використовує електромагнітну передачу сигналів, щоб...
Апр 27, 2016 Бемер Україна 169 0

Купити BEMER Є 12 продуктів.

Showing 1 - 12 of 12 items

BEMER Profesional Set для стимулювання мікроциркуляції крові організму або органів та стимулювання вазомоторного руху кровоносних судин.

4 173 €

BEMER Classic Set для стимулювання мікроциркуляції крові організму або органів та стимулювання вазомоторного руху кровоносних судин.

2 996 €

B.BOX Professional - головний блок контролю для керування додаткових аксесуарів.

3 246 €

B.BOX Classic - головний блок контролю для керування додаткових аксесуарів.

2 322 €

B.BODY Professional - прикладний модуль для лікування усього тіла. Використовується тільки за допомогою блоку контролю B.Box Pro або Classic.

540 €

B.BODY Classic - прикладний модуль для лікування усього тіла. Використовується тільки за допомогою блоку контролю B.Box.

510 €

B.PAD - гнучкий прикладний модуль для лікування малих поверхонь.Використовується тільки за допомогою блоку контролю B.Box Pro або Classic.

234 €

B.SPOT - точковий прикладний модуль для лікування малих поверхонь. Використовується тільки за допомогою блоку контролю B.Box Pro або Classic.

162 €

B.LIGHT - точковий прикладний модуль для допоміжного лікування шкірних захворювань та порушень загоєння ран. Використовується тільки за допомогою блоку контролю B.Box Pro або Classic.

414 €

Прикладний модуль B.SIT для поліпшення кровообігу ідеально підходить для лікування у сидячій позі, або для лікування усього тіла новонароджених дітей. Використовується тільки за допомогою блоку контролю B.Box Pro або Classic.

456 €

Блок живлення під час подорожі. Придбайте акумулятор до B.BOX, щоб зручніше могли використовувати свій BEMER під час подорожі або відпочинку в саду.

150 €

B.GRIP - це сучасний, ергономічно розроблений модуль підтримки для аплікаторів B.LIGHT та B.SPOT.За допомогою потужного магніту обидва аплікатори можна швидко приєднати та негайно використовувати.

102 €
Showing 1 - 12 of 12 items