Всі права захищені

 
Всі авторські права та права інтелектуальної власності в усіх текстах, зображеннях та інших матеріалах цього веб-сайту є власністю BEMER International AG., BEMER Medical Technic Ltd. та ТзОВ «БЕМЕР УКРАЇНА». Всі права захищено.

 Усі товарні знаки, торгові марки, логотипи та знаки обслуговування розміщені на цьому веб-сайті є власністю BEMER International AG. Забороняється у будь-який спосіб їх використовувати без попередньої письмової згоди ТзОВ «БЕМЕР УКРАЇНА».

 Цей сайт і весь його вміст заборонено копіювати, відтворювати, опубліковувати, завантажувати на інший сайт, розміщувати, передавати, розповсюджувати або використовувати для створення похідних продуктів без попередньо отриманого письмового дозволу від ТзОВ «БЕМЕР УКРАЇНА». Порушення прав переслідується згідно із законодавством України.

 Користування цим веб-сайтом здійснюється на власний ризик. Усі матеріали, інформація, продукти, програми та послуги надаються «як є», без будь-яких гарантій, зокрема гарантій чи тверджень, що матеріали на цьому веб-сайті є повними, точними, достовірними, вчасно поновлюваними, що не порушують права третіх сторін; що доступ до даного веб-сайту буде безперервним чи відбуватиметься без помилок, що цей веб-сайт є незаражений вірусами, а також захищеним; що будь-яка порада чи думка отримана від ТзОВ «БЕМЕР УКРАЇНА» на цьому веб-сайті є безпомилковою і на яку можна покластися; будь-які твердження чи гарантії щодо перерахованого однозначно відхиляються.

 При покупці пристрою BEMER скористайтеся можливістю його тестування. При наявності будь-якого захворювання перед використанням пристрою BEMER обов’язково порадьтеся зі своїм лікарем.