«Фізична судинна терапія BEMER» використовує науково доведений метод стимуляції сигналів у прекапілярні артеріоли й посткапілярні венули. Призначення конкретних сигналів - прискорювати та контролювати рух судин артеріол і венул. Це дозволяє лікам проти болю в спині дійти до місця призначення, і так забезпечуючи більш ефективний кровотік в капілярах. Але це не єдина перевага. Поліпшення кровообігу в капілярах може допомогти клітинам знову ефективно функціонувати.і здійснювати належним чином утилізацію відходів. Сигнали стимуляції до прекапілярних артеріол і посткапілярних венул передаються в організм за допомогою електромагнітних полів.

 

Лікування болів в спині за допомогою «Фізіотерапії судин BEMER».

Біль у спині довгий час була однією з найпоширеніших проблем зі здоров'ям. Для цього є багато причин: Від нерівномірного навантаження до поганої постави і відсутності вправ. Відсутність фізичних вправ - це практично реальна проблема, оскільки вона сприяє атрофії м'язів і впливає не тільки на здоров'я спини, але і на кровотік. Порушення кровообігу (наприклад, в м'язах) також можуть викликати біль в спині.

 

Чому важливий кровотік?

В організмі кровотік дуже важливий, тому що кров доставляє важливі речовини в клітини організму та транспортує побічні продукти метаболізму. Циркуляція від серця через основні артерії дуже ефективна в цьому відношенні через високого тиску в системі. Однак ці артерії різноманітні, стають все тонше і тонше, що призводить до падіння тиску. Щоб транспортувати кров до клітин, м'язові клітини повинні стискати кровоносні судини, щоб кров могла текти вперед. Тільки після цього він потрапляє в клітини, дозволяючи доставити їх і утилізувати відходи. Цей процес також важливий при фармакологічному лікуванні болю в спині. Ліки можуть працювати належним чином тільки в тому випадку, якщо активні інгредієнти досягають клітин. Для ідеального функціонування кровоносні судини, що оточують м'язові шари, часто повинні скорочуватися. На медичному жаргоні ці рухи, звані вазомоціей, що погіршуються з віком, і це погіршення ще більше виражено в результаті атрофії м'язів. Якщо належний догляд за клітинами більше не може бути забезпечений, активні інгредієнти ліків, що застосовуються при болях в спині, більше не можуть досягати цих клітин.

 

«Фізична судинна терапія BEMER» допомагає

Тут може допомогти «Фізична судинна терапія BEMER». Ця терапія використовує сигнали стимуляції, які передаються тілу через електромагнітні поля. Сигнали стимулюють вазомоторний рух, дозволяючи кровоносним судинам рухатися швидше і більш ефективне забезпечення постачання клітин організму. З одного боку, він покращує загальне самопочуття, транспортуючи продукти метаболізму і відновлюючи постачання клітин поживними речовинами, а з іншого - гарантує, що ліки, що використовуються для лікування болю в спині, досягне того місця, де воно буде працювати більш ефективно.

 

Біль у спині - поширене захворювання

Біль у спині вже давно є поширеним захворюванням в Німеччині. Принаймні один з п'яти жінок або з сім чоловіків страждають від хронічного болю в спині, яка триває більше ніж дванадцять тижнів. Причини настільки ж різноманітні, як і типи виникають болю в спині.

 

Види болю в спині

Біль у спині можна класифікувати за тривалістю і типом болю. Гострий біль в спині протягом декількох днів або підгострий біль триває більше ніж шість тижнів, а хронічна - понад дванадцять тижнів. Один із типу болю випромінювальний біль, яка може бути пов'язана з подразненням нервових корінців. Це роздратування часто викликається роздратуванням нервового корінця, наприклад, при грижі диска. Псевдорадікулярная біль теж існує. Біль схожа на описану вище, але біль в спині не випромінюється від області постачання нервів. Є ще інші види болю в спині: люмбаго (часто дуже раптове), иррадиацию в ноги, біль в невеликої частини спини та простий біль в спині.

 

Де можна відчути біль в спині?

Майже дві третини болів в спині виникає в попереку. Однак його також можна відчути в середній і верхній частині спини, а також в шийному відділі хребта. Біль у спині часто супроводжується болем у м'язах і променевим навантаженням на ноги. Також можливо, що рухливість погіршується з появою болів в спині. М'язову напругу і ранкова скутість суглобів, а також загальна втома можуть передбачити біль в спині, навіть якщо вона не розпізнається сама по собі. Біль у спині також може бути пов'язана з вторинними симптомами. Приклади включають загальну слабкість, оніміння або навіть параліч рук і ніг.

 

Як запобігти болю в спині?

Біль у спині можна запобігти за допомогою різних вправ. Регулярні вправи покращують метаболізм дисків і допомагають в спільному тренуванні м'язів. Рекомендується займатися спортом, який допомагає поліпшити витривалість і одночасно захищає спину, наприклад плавання, ходьба і їзда на велосипеді. Також слід застосовувати спеціальні методи при типових повсякденних рухах. При нахилі присядьте, покладіть основне навантаження на ноги і тримайте спину прямо. Те ж саме і з правильною технікою підйому. Ноги повинні бути розведені на ширину стегон, а вантаж піднятий близько до тіла. Будь-яке інше підйомний рух створює особливе навантаження на диски в нижній частині хребта, що в кінцевому підсумку викликає біль в спині. Слід уникати нерівномірного завантаження за будь-яку ціну. Наприклад, при здійсненні покупок ви можете розділити ношу на дві частини, щоб забезпечити пряму поставу. Якщо хтось довго сидить в офісі, він також несе нерівномірне навантаження, що може викликати болі в спині. У цьому випадку може бути корисно прийняти відповідне сидяче положення і чергувати стояння, сидіння та ходьбу. Для цього підійдуть столи сидячи та стоячи. І останнє, але не менш важливе це проблема зайвої ваги, оскільки він також може викликати болі в спині. У цьому випадку на спину покладається велике навантаження, що може викликати біль. Значна надмірна вага часто порушує кровообіг, перешкоджає доставлення ліків до місця призначення і послаблює власні механізми постачання клітин.

 

Як лікувати болю в спині традиційним способом?

Звичайні методи лікування болю в спині можуть включати медикаментозну терапію, сенсорну теплову терапію, спорт і вправи, масаж та акупунктура, поведінкову терапію, методи релаксації й в гіршому випадку хірургічне втручання. Однак у багатьох випадках ліки не досягають бажаного ефекту - з тієї простої причини, що вони не потрапляють в те місце в організмі, де вони необхідні. Це може бути пов'язано з проблемами кровообігу в організмі.

 

Як відбувається кровообіг в організмі людини?

В організмі людини міститься близько 80-100 трильйонів клітин, які необхідно заповнити. Це завдання виконує кров, яка безперервно циркулює в організмі. Частини кровообігу - це мікроциркуляція і вазомація. Макроциркуляції в основному відбувається між серцем і головними артеріями. Спочатку тіло прокачує кров по основним артеріям, які стають все більш розгалуженими, меншими й тоншими. Насправді ці гілки тонше за людську волосину і закінчуються капілярами. У цих капілярах кровообіг називається мікроциркуляцією. Тут і відбувається власне метаболізм. Тут клітини тіла отримують поживні речовини, а відходи залишають їх. Це пов'язано з тим, що мікроциркуляція є найбільш важливою частиною системи постачання організму людини. Однак до досягнення мікроциркуляції тиск крові прокачується через тіло, знижується. Звідси кров може передаватися тільки за рахунок скорочення м'язових клітин судин. Це дозволяє кровоносним судинам ритмічно скорочуватися навколо капілярів, так що кров може текти вперед. У медицині це ритмічне скорочення і розслаблення м'язових шарів, а також процес активації називається вазомоціей. Вазомоція повинна відбуватися досить часто, щоб кров досягла потрібних ділянок за бажанням. У здорової молодої людини нормальним вважається 3-5 скорочень м'язів кровоносних судин у хвилину. Швидкість вазомоціі зазвичай знижується (наприклад, з віком). Якщо швидкість вазомоціі занадто низька, адекватне постачання клітин організму поживними речовинами не може бути забезпечено. Також не вдасться видалити продукти відходів обміну речовин. Отже, препарати, які призначаються при болях в спині, в майбутньому також виявляться неефективними. Тому рекомендується використання фізичної судинної терапії BEMER.

 

Джерело: bemergroup

 

 

Науково доведена дія терапії BEMER

BEMER підтримує механізми регуляції організму для профілактики, загоєння, відновлення та регенерації

Наукові видання

За останні 15 років було опубліковано 46 статей та наукових досліджень пов'язаних з терапією BEMER

Область застосування

Фізична судинна терапія на сьогодні застосовують у багатьох різних сферах профілактики, терапії та реабілітації

 

BEMER Profesional Set для стимулювання мікроциркуляції крові організму або органів та стимулювання вазомоторного руху кровоносних судин.

Дізнатися більше

Терапія BEMER показана для попередження та широкого лікування захворювань та скарг, що виникають через порушену мікроциркуляцію внаслідок слабкої вазомоторики, які виникають одночасно або спричиняють ускладнення.

Прикладом таких захворювань або скарг є:

  • - Хронічне порушення загоювання ран.
  • - Хронічне дегенеративне захворювання опорно рухової системи.
  • - Поліневропатія в наслідок цукрового діабету або після лікування від раку.
  • - Хронічна втома (для пацієнтів з хронічним навантаженням або розсіяним склерозом).
  • - Гострі та хронічні болі.
  • - Хвороби з обмеженою якістю життя.