Боротьба з полінейропатією може бути комплексно вирішена лише за умови лікування основного захворювання, яке її спричиняє. Однак, оскільки це часто можливо лише певною мірою, пацієнти з полінейропатією також дуже вдячні за полегшення вже наявних симптомів. Однак, якщо подальшою метою в цьому відношенні є зменшення вживання медикаментів, слід розглянути можливість застосування фізичної судинної терапії BEMER.

 

Полінейропатія - коли нерви викликають проблеми.

Це захворювання дисфункції органів, мозку та всього тіла. Сумний факт, що стільки пацієнтів страждає від цієї хвороби. На щастя, медицина зараз досягла такого рівня, що багато захворювань, якими б серйозними вони не були, не обов’язково закінчуються смертю. Однак це не є великим заспокоєнням для тих, хто може жити з цією хворобою, але це гарна новина для тих, чиї симптоми супроводжуються більш-менш хронічним болем. Полінейропатія є одним із цих захворювань - розладом нервової системи - при якому німецьке населення страждає приблизно 3%. Люди похилого віку особливо страждають від полінейропатії. За підрахунками, приблизно 8% осіб старше 65 років страждають полінейропатією. Крім того, майже 40% усіх хворих на цукровий діабет постраждали від цієї хвороби, а серед пацієнтів є і молоді люди. У цій групі полінейропатія спричинена спадковою хворобою або, наприклад, вживанням алкоголю чи наркотиків. Загалом частка чоловіків та жінок із полінейропатією однакова.

 

Які симптоми пов’язані з полінейропатією?

На початку захворювання часто виникає неприємний сенсорний розлад пальців ніг, який можна спостерігати лише згодом у руці. Уражені частини тіла починають поколювати, що є неприємним і прикрим явищем. Уражені частини тіла часто оніміють або хворобливе відчуття печіння охоплює пацієнта. На додаток до посилення болю, полінейропатія асоціюється з дисфункціональним тактильним або температурним зондуванням. Полінейропатія в кінцевому рахунку значно погіршує якість життя хворих. Коли полінейропатія вражає вегетативні нерви, появляються такі симптоми, як наприклад дисфункція контролю артеріального тиску або аритмія. Хоча боротьба з полінейропатією може бути вирішена комплексно, лише якщо лікувати основне захворювання, яке її спричиняє (що часто ускладнюється). Існують шляхи, за допомогою яких прогресування симптомів полінейропатії може бути покращено або навіть усунене. Ми розберемося з цим пізніше, але давайте спочатку розглянемо саму хворобу.

 

Симптоми полінейропатії

Полінейропатія - це захворювання периферичної нервової системи, що спричинює м’язову слабкість та порушення чутливості. Щоб зрозуміти хворобу, спочатку розглянемо нервову систему людини (у неповній, спрощеній формі).

Нервова система - це частина людського тіла, яка відповідає за сенсорне сприйняття, обробку сприйнятої інформації та регулювання реакцій. Разом з головним і спинним мозком він утворює центральну нервову систему (ЦНС). Всі інші нервові тканини належать до периферичної нервової системи (ПНС). Центральна нервова система дозволяє сприймати речі своїми почуттями. Він також служить основою для функцій вищого рівня, наприклад свідомість, інтелект, мислення та навчання. Спинний мозок - це товстий канатик, що проходить вздовж хребетного стовпа, який є центром для рефлексів, що формуються без участі мозку. Він містить ряд нейронів і нервових волокон, які зв’язують мозок з периферією. Нервові клітини, найменші будівельні матеріали нервової системи, використовуються для запису та передачі сенсорної інформації. Частина периферичної нервової системи (ПНС) - це всі нерви, що об’єднують тіло в організм. Нерви передають інформацію між спинним і головним мозком та іншими частинами тіла. Нервові волокна периферичної нервової системи, як і більш тонкі гілки дерева, відгалужуються від спинного мозку і з’єднуються з “виконавчими” органами, як наприклад м’язи, шкіра або внутрішні органи. Потім інформація обмінюється за допомогою контрольних сигналів, що передаються від мозку, і ця інформація передається через мозок. За функцією самої нервової системи її можна поділити на соматичну (довільну) та вегетативну (автономну або недобровільну) нервову систему. Хоча довільна нервова система регулює всі процеси, підпорядковані свідомості та волі (рухи м’язів), вегетативна нервова система в основному виключається із прямої довільної регуляції. Він відповідає за регулювання життєво важливих функцій (частоти серцевих скорочень, дихання, артеріального тиску, травлення та обміну речовин).

 

Отже, що таке полінейропатія?

Для сприйняття здорової людини потрібно багато-багато сенсорів шкіри, які спеціалізуються на різних сферах, зокрема, на дотику, холодному та гарячому харчуванні, болі та передачі відповідної інформації через нервову систему. У цьому контексті унікальними формами полінейропатії є розлади периферичної нервової системи. Полінейропатія часто є реакцією периферичної нервової системи на захворювання або пошкодження всього організму. Ці захворювання можуть бути викликані низкою факторів. До них належать:

- судинні захворювання;

- порушення імунної системи;

- діабет;

- ревматичні захворювання;

- захворювання нирок;

- рак;

- наслідки отруєнь;

- тривалий вплив хімічних речовин на робочому місці;

- побічні ефекти ліків;

- нестача поживних речовин, які поступають через їжу;

- наркотики

- вживання алкоголю.

 

Фізична судинна терапія BEMER

Багато захворювань та нездужання спричинені обмеженою мікроциркуляцією. Функція мікроциркуляції полягає у забезпеченні киснем та поживними речовинами тканин та органів, видалення продуктів метаболізму та зміцнення імунної системи, дозволяючи крові протікати через мікросудини. Однак ефективність нашої мікроциркуляції зменшується з віком. Оскільки цей спад є природним процесом, певні хвороби або фактори можуть ускладнити його, наприклад: нездорова або незбалансована їжа, куріння, надмірне вживання алкоголю та вживання наркотиків. Загальні наслідки включають ослаблену імунну систему, вищу сприйнятливість до інфекцій, швидше старіння клітин, зниження працездатності, нездужання, порушення одужання від хвороби та хронічні захворювання.

Однак за допомогою фізичної терапії BEMER пошкоджену мікроциркуляцію також можна відновити. Це означає, що забезпечується належне надходження поживних речовин до клітин тканини, а відходи можуть бути ефективно виведені за рахунок поліпшення кровообігу. Хороший кровообіг покращує надходження поживних речовин до ураженої тканини та зменшує запалення, тим самим масово підтримуючи процес загоєння. Суть фізичної судинної терапії BEMER полягає у багатовимірній структурі сигналу, яка забезпечує ефективну стимуляцію обмеженої або дисфункціональної мікроциркуляції. Він підтримує ключові механізми регулювання в процесах запобігання, оздоровлення, відновлення та регенерації організму. Численні наукові дослідження показали, що фізична судинна терапія BEMER може полегшити симптоми деяких захворювань та покращити світогляд. Ці захворювання включають:

- полінейропатію;

- порушення артеріального та венозного кровообігу;

- знос хряща;

- діабет.

Той факт, що фізична судинна терапія BEMER призначена як допоміжне лікування для багатьох захворювань та проблем (болі в спині, порушення сну, управління стресом, підвищення фізичної та розумової працездатності, боротьба з інфекціями, активізація власних процесів самовідновлення організму, прискорення загоєння ран та травм, зміцнення імунітету) може бути більш ніж корисним для страждаючих від симптом полінейропатією.

У будь-якому випадку, важливо знати, що фізична судинна терапія BEMER на сьогодні є найбільш вивченим та найефективнішим методом фізичного лікування в додатковій та профілактичній медицині.

BEMER не тільки допоможе полегшити симптоми поліневропатії, але ще може покращити якість життя в багатьох інших сферах.

 

 

 

 

Джерело: bemergroup

 

 

Науково доведена дія терапії BEMER

BEMER підтримує механізми регуляції організму для профілактики, загоєння, відновлення та регенерації

Наукові видання

За останні 15 років було опубліковано 46 статей та наукових досліджень пов'язаних з терапією BEMER

Область застосування

Фізична судинна терапія на сьогодні застосовують у багатьох різних сферах профілактики, терапії та реабілітації