Застосування BEMER терапії при лікуванні в оториноларингологічних відділеннях

Habil. Кіш Гейза Йожеф Ph.D. CSC
Головний лікар аудіо логічного відділення Сегедського Університету
Інші автори: Габорян А.*, Сірмаї А.*, Сіладі А.**, Ярабін Й.

*Університет ім. Семмелвейса, оториноларингологічне відділення, Будапешт
** Оториноларингологічне відділення, Лікарня Сентеш

 

Проводилося тестування BEMER терапії в нових індикаційних областях при застосуванні для лікування шуму у вухах, деяких випадків порушення рівноваги та погіршення слуху. В подальшому подаємо узагальнення результатів досліджень, проведених в оториноларингологічних відділеннях різних угорських лікарень.

У дослідженні брали участь 67 хворих, середній вік яких складав 61 рік. Наймолодшому хворому було 34 роки, найстаршому - 86. Дві третини осіб складали жінки, одну третину чоловіки. Всі хворі пройшли повне клінічне обстеження по релевантним напрямкам. В багатьох випадках медикаментозне лікування виявилося недостатнім, або хворі відмовлялися від нього у зв'язку з можливими побічними ефектами, тому після основного лікування або замість нього було застосовано BEMER терапію.

BEMER імпульс є міжнародно запатентованим електромагнітним полем, яке покращує кровообіг, особливо у капілярах, активізує процеси обміну речовин, сприяє оновленню клітин, їх енергетизації, покращенню показників засвоєння кисню та кровообігу, розслабленню м’язів. Причиною появи шуму у вухах, нейросенсорного зниження слуху або порушень рівноваги часто виступають недостатній кровообіг, порушення шийних хребців, судоми м’язів, або навіть нервозність, тому в цих випадках можна очікувати позитивні результати застосування BEMER терапії.
Сеанси лікування проводилися 10 раз по 28 хвилин, перші 8 хвилин на матраці аплікаторі (програма Р1), подальші 20 хвилин за допомогою інтенсивного аплікатора (програма Р4), який накладався на потиличну та позавушну область голови пацієнтів.

У 65 % випадків було відмічено покращення стану, тобто зменшення скарг. У 35 % випадків скарги залишилися незмінними. Не зафіксовано погіршення стану ні в одному випадку. Під час процедури більшість пацієнтів відчували поколювання, сонливість, розслаблення. Кілька з них відчули прилив енергії. У більшості хворих відбулося зменшення болю у суглобах, порушень сну, покращення кровообігу, а також загальне підвищення активності.

 

Джерело: Наукові видання - "BEMER - з практики лікування"

 

 

Науково доведена дія терапії BEMER

BEMER підтримує механізми регуляції організму для профілактики, загоєння, відновлення та регенерації

Наукові видання

За останні 15 років було опубліковано 46 статей та наукових досліджень пов'язаних з терапією BEMER

Область застосування

Фізична судинна терапія на сьогодні застосовують у багатьох різних сферах профілактики, терапії та реабілітації

 

BEMER Profesional Set для стимулювання мікроциркуляції крові організму або органів та стимулювання вазомоторного руху кровоносних судин.

Дізнатися більше

Терапія BEMER показана для попередження та широкого лікування захворювань та скарг, що виникають через порушену мікроциркуляцію внаслідок слабкої вазомоторики, які виникають одночасно або спричиняють ускладнення.

Прикладом таких захворювань або скарг є:

  • - Хронічне порушення загоювання ран.
  • - Хронічне дегенеративне захворювання опорно рухової системи.
  • - Поліневропатія в наслідок цукрового діабету або після лікування від раку.
  • - Хронічна втома (для пацієнтів з хронічним навантаженням або розсіяним склерозом).
  • - Гострі та хронічні болі.
  • - Хвороби з обмеженою якістю життя.