Як уже зазначалося, у кожному з вищезазначених процесів належне забезпечення клітин тканин є важливою умовою здоров’я людини. Це також надзвичайно важливо для поліпшення спортивних показників. Якщо мікроциркуляція, яка відповідає за обмін речовин між клітинами та кров’ю, сповільнюється через обмежені мікросудинні рухи, належне постачання клітин та тканин порушується, а виведення продуктів життєдіяльності не відбувається в необхідній мірі. Однак використання фізичної судинної терапії BEMER може прискорити недостатні рухи мікросудин, одночасно покращуючи їх показники та нормальну ширину, а також покращуючи спортивні показники.

Фізико-судинна терапія BEMER - це інноваційний і послідовний розвиток традиційної «магнітотерапії», в якому добре встановлені позитивні ефекти пульсуючого магнітного поля поєднуються з властивостями спеціального електромагнітного сигналу. Як результат, терапія BEMER досягла нового оздоровчого ефекту в мікроциркуляції в організмі. Однак важливо не плутати науково доведену фізико-судинну терапію BEMER з науково неперевіреною магнітною терапією. Численні публікації та наукові дослідження продемонстрували, що фізична терапія BEMER може скоротити час регенерації завдяки сприятливому впливу на мікроциркуляцію, а також збільшити тривалість тренувань.

Однак терапія підходить не тільки для поліпшення спортивних результатів, але і, наприклад, для зменшення ризику отримання спортивних травм, прискорення відновлення та скорочення реабілітації. Незалежно від того, чи це елітні види спорту, професійний спорт, аматорський спорт або рекреаційний спорт - не є вирішальним, чи є метою покращення спортивних показників чи якості життя - терапія BEMER показала, що покращує спортивні показники. BEMER забезпечує швидше відновлення між заняттями, мінімізує час переривання тренувань, покращує якість тренувань, оптимізує підготовку до змагань, зменшує ризик отримання травм і прискорює загоєння спортивних травм.

Як і інші програми, фізична судинна терапія BEMER зміцнює імунну систему та зменшує ризик інфекцій. Звичайно, це питання точки зору на поліпшення якості, досягнутої у спортивних показниках, оскільки люди займаються спортом з ряду причин. У той час як ті, хто займається змагальним та професійним спортом, націлені на успіх, інші почуваються комфортно в галузі аматорського спорту. І є багато людей, які також люблять розважальний спорт - самостійно або в компанії інших людей зі схожими інтересами. Але спільне у всіх нас полягає в тому, що покращення спортивних результатів є справою поваги - до себе та інших. І ось тут може допомогти фізична судинна терапія BEMER. Можна також сказати, що покращення спортивних показників, досягнуте завдяки застосуванню фізичної терапії BEMER, визнається не лише у спортивних спільнотах, а й у нашому повсякденному житті.

 

 

Поліпшення спортивних показників

Спорт вважається найдивовижнішим заняттям у світі. І хоча це стосується багатьох любителів спорту, будучи глядачами або пасивними спостерігачами, чи тих, хто займається професійними, аматорськими або рекреаційними видами спорту, хоча одне не обов’язково виключає іншого! У наш час більшість людей, мабуть, усвідомлюють, що заняття спортом - це не тільки веселощі, але й здорове життя. І тут стоїть відома відповідь, яку Вінстон Черчілль дав на запитання репортера, коли той запитав політика, як він прожив цей прекрасний вік. - "Я ніколи не займався спортом". Він дав відповідь, що нині мало хто вірить у його сенс існування. Ця відповідь була мабуть жартом, оскільки молодий Черчілль пробував себе у багатьох видах спорту і завжди мав на меті покращити свої спортивні результати.

Спортивна медицина також неодноразово спростовувала знамениту цитату Черчілля. Зрозуміло також, що спорт - це проста розвага, будь то рекреаційний, аматорський чи професійний спорт. Ми хочемо довести іншим чи собі, у своїй професії чи в особистому житті - бажання покращити результати діяльності є скрізь. Це робить цілком зрозумілим, що ми хочемо покращити наші спортивні показники і звичайно бажання професійних спортсменів теж.

 

Поліпшення спортивних показників без препаратів підсилювачів продуктивності

 

Мета полягає не в вивченні небезпеки несанкціонованих засобів підвищення ефективності, а в тому, щоб показати, як цілком законний і здоровий метод може бути використаний для поліпшення спортивних результатів. Збалансовані та стратегічні вправи так само важливі, як здорове харчування та спосіб життя. Але не слід недооцінювати й ефективний обмін речовин та безперебійну функціональну циркуляцію тіла.

Давайте спочатку подивимось на нашу циркуляцію тіла. Центральний орган серцево-судинної системи - серце - це перший крок. Якби органи могли виграти медаль за спортивні показники, безумовно, серце заслуговувало б на золото. Він постійно перекачує кров у все тіло з моменту нашого народження. У дорослої людини частота серцевих скорочень становить близько 60-80 у хвилину. За кожне серцебиття перекачується близько 60-80 мл крові. Аорта транспортує кров до великих судин кровообігу. У цьому допомагає тиск, створюваний серцем. Візьмемо, наприклад 70-річного чоловіка: за його життя 2,5 мільярда серцевих скорочень перекачують від 200 до 250 мільйонів літрів крові по судинах - справді винятковий спортивний результат! Артерії все більше і більше розгалужуються по шляху, стаючи меншими й тоншими, і їх поперечний розмір також зменшується.

Найменші кровоносні судини називаються капілярами. Капіляри та вузли безпосередньо перед ними та після них в сукупності називаються мікроциркуляцією. Мікроциркуляція дуже важлива для нашого організму. З одного боку, він забезпечує основний простір для зберігання крові, з іншого боку, впливає на кров’яний тиск, дозволяє теплообмін і транспортує кисень та поживні речовини до 80-100 трильйонів клітин, що складають наше тіло, та забирає відходи й токсини від клітини.

 

 

Підвищуйте спортивні показники покращуючи мікроциркуляцію

 

Як пояснювалося раніше, функція мікроциркуляції полягає у виконанні основних транспортних процесів, забезпечуючи надходження кисню та поживних речовин до тканин і органів та видалення метаболічних відходів. Ще одним важливим ефектом добре функціонуючої мікроциркуляції є зміцнення імунної системи.

Але який вплив має ефективна мікроциркуляція на покращення спортивних результатів? Відповідь дуже проста: * Ефективна циркуляція генерує достатню кількість біологічної енергії. * Сприятливі властивості кровотоку забезпечують достатнє надходження кисню та поживних речовин до м’язових клітин. * В результаті ефективної мікроциркуляції фази регенерації прискорюються після тренувань та фізичних навантажень.

Звичайно, ефективна мікроциркуляція важлива не лише у змагальних та професійних видах спорту, а й в аматорському та рекреаційному спорті. Мета кожного покращити свої спортивні показники. На жаль, ситуація така, що оптимальна мікроциркуляція не завжди є само собою зрозумілою, навіть для тренованих спортсменів. Неправильне харчування, стрес, хвороби або схильність до певних захворювань можуть спричинити порушення транспорту крові та обміну речовин. Тут потрібно знайти рішення, яке дозволяє клітинам тіла набирати обертів без використання ліків, одночасно досягаючи бажаного поліпшення спортивних показників. І правильне рішення на це - фізична судинна терапія BEMER.

 

Анімаційний фільм про дію BEMER

 

Джерело: bemergroup

 

 

 

Науково доведена дія терапії BEMER

BEMER підтримує  механізми регуляції організму для профілактики, загоєння, відновлення та регенерації

Наукові видання

За останні 15 років було опубліковано 46 статей та наукових досліджень пов'язаних з терапією BEMER

Область застосування

Фізична судинна терапія на сьогодні застосовують у багатьох різних сферах профілактики, терапії та реабілітації