Багато проблем зі здоров'ям, включаючи артрит, не викликані загальним відмовою регулюючої системи організму. Насправді все якраз навпаки. Регуляторні системи продовжують працювати - тільки не в потрібному місці і в потрібний час або з порушеним біоритмом. З цієї причини мета терапевтичної процедури полягає в тому, щоб стимулювати власну регуляторну систему організму таким чином, щоб фактична дисфункція перебувала під контролем самого тіла з використанням доступних природних механізмів.

 

Лікування артриту

Нова сучасна фізіотерапія судин BEMER забезпечує метод стимуляції ключових регуляторних механізмів мікроциркуляції за допомогою складних пристроїв при дисфункції або захворюванні. Недавні результати з регулювання кровопостачання тканин і загальної нервової та гуморальної регуляції показали багатообіцяючий метод використання сигналів моделювання, що визначаються біоритмами, для створення терапевтичної фізичної стимуляції обмеженого або дисфункціонального кровотоку в організмі.

 

Процес лікування артриту

Фізична судинна терапія BEMER - це додаткове лікування, яке є важливою підтримкою процесів загоєння при лікуванні дегенеративних порушень системи скелетних м'язів. Він допомагає відновити належне постачання певних тканинних клітин, тим самим полегшуючи біль, викликаний артритом. Однак цілеспрямоване лікування кожної області має досягатися за допомогою одночасних фізіотерапевтичних або фармацевтичних заходів, хоча самі по собі такі заходи можуть виявитися менш успішними або зовсім безуспішними.

 

>>> Лікування болів в спині за допомогою «Фізіотерапії судин BEMER»

>>> Запросити додаткову інформацію.

 

Джерело: bemergroup

 

Uni.-Doz. Dr. med. Rainer Klopp - BEMER БЕМЕР терапія - дослідження, результати, дія.

 

 

 

Науково доведена дія терапії BEMER

BEMER підтримує механізми регуляції організму для профілактики, загоєння, відновлення та регенерації

Наукові видання

За останні 15 років було опубліковано 46 статей та наукових досліджень пов'язаних з терапією BEMER

Область застосування

Фізична судинна терапія на сьогодні застосовують у багатьох різних сферах профілактики, терапії та реабілітації

 

BEMER Profesional Set для стимулювання мікроциркуляції крові організму або органів та стимулювання вазомоторного руху кровоносних судин.

Дізнатися більше

Терапія BEMER показана для попередження та широкого лікування захворювань та скарг, що виникають через порушену мікроциркуляцію внаслідок слабкої вазомоторики, які виникають одночасно або спричиняють ускладнення.

Прикладом таких захворювань або скарг є:

  • - Хронічне порушення загоювання ран.
  • - Хронічне дегенеративне захворювання опорно рухової системи.
  • - Поліневропатія в наслідок цукрового діабету або після лікування від раку.
  • - Хронічна втома (для пацієнтів з хронічним навантаженням або розсіяним склерозом).
  • - Гострі та хронічні болі.
  • - Хвороби з обмеженою якістю життя.