Фізична судинна терапія BEMER використовує електромагнітну передачу сигналів, щоб стимулювати вазомоторний рух найдрібніших кровоносних судин, тим самим дозволяючи мікросудинному кровотоку нормалізуватися.

Клітини тіла матимуть більшу підтримку і зможуть виконувати свої різні функції. Захворювання та біль можна подолати ефективніше за допомогою фізичної судинної терапії BEMER.

Процес загоєння рани можна прискорити, забезпечити енергією, необхідною для фізичної та розумової діяльності, і є можливість підтримати процеси регенерації.

Фізична судинна терапія BEMER надає цінну допомогу як у професійному, так і в аматорському спорті. Завдяки належному кровотоку через мікросудини, час фаз розминки та розслаблення скорочується, регенерація буде швидшою, таким чином можна проводити більш ефективні тренування. Часто процес загоєння мікротравм також може бути прискорений.

 

Загалом, фізична судинна терапія BEMER підтримує регуляторні механізми організму, пов’язані з процесами регенерації та реабілітації.

Ефективний метод в наступних випадках:

 • поліпшення надходження поживних речовин до органів і тканин, сприяючи тим самим регенерації;
 • зменшення сприйнятливості до інфекції;
 • підтримка імунної системи;
 • підвищення фізичної працездатності;
 • поліпшення розумової працездатності;
 • зменшення наслідків стресу.

 

Як зазначалося раніше, фізична судинна терапія BEMER може досягти приголомшливих показників і в спорті. Здатний збільшити максимальну інтенсивність вправ, підвищити ефективність тренувань, скоротити відновлення.

 

Науково доведена ефективність фізичної судинної терапії BEMER

Численні дослідження та спостереження дали наукові докази ефективності фізичної судинної терапії BEMER. Серед іншого спостерігалося збільшення до 30% постачання кисню до клітин. Це найважливіший ефект цієї фізичної терапії, включаючи дисфункціональну регенерацію або реабілітацію. Фізичну судинну терапію BEMER можна вважати віхою у фізичній судинній терапії, оскільки вона суттєво сприяє забезпеченню належного кровотоку і, отже, регенерації та поліпшенню роботи судин.

 

Про регенерацію

Регенерація - ключовий фактор здорового організму.

Прагнення до джерела молодості, безумовно, старе, як і саме людство. Однак сумно, що такого джерела ніколи не буде, оскільки природа встановила обмеження на тривалість нашого життя. Однак багато хто зрозуміло прагне довшого життя і звичайно хочуть провести решту своїх років здоровими та щасливими. Це бажання не здається абсолютно нерозумним, коли ми розглядаємо процес регенерації, який проходять клітини людини. Мовою математики - це неперевершене явище, що через кілька років ми будемо абсолютно новими людьми. Отже, відповідальна регенерація клітин. У медичній практиці це означає заміну клітин або тканин в організмі - один раз, кілька разів або безперервно.

Стовбурові клітини присутні майже у всіх органах і тканинах і відповідають за регенерацію клітин. Однак тривалість життя, ритм і механізм регенерації клітин сильно варіюються. В організмі людини від 10 до 50 мільйонів клітин розщеплюються і замінюються щосекунди. Хоча деякі клітини є справжніми чудесами регенерації, які відновлюються за короткий проміжок часу, інші клітини залишаються у своєму початковому стані роками - навіть до кінця нашого життя. Наприклад, під час фізіологічної регенерації організм людини виробляє стільки нових клітин печінки, що теоретично їх виявиться достатньо для майже 20 нових органів. Навіть досить постійні структури, такі як кістки, постійно руйнуються і відновлюються в організмі. Еритроцити регенерують в середньому кожні 120 днів. Однак мозкові та нервові клітини в принципі зберігаються у своєму початковому стані й не відновлюються.

Загалом регенерація клітин - процес оновлення та відпочинку - відіграє ключову роль у підтримці нормальної роботи організму. Важливо, щоб кожна клітина приймала свою частку процесу найбільш ефективно. Існують фази, коли клітини досягли меж своєї функції, наприклад, під час фізичної роботи або інших фізичних навантажень (наприклад, занять спортом), а також існують фази, в яких відбуваються процеси заміщення та регенерації. Найяскравішим прикладом цього є наш цикл сну, але ми могли б також згадати регенерацію, яка відбувається на етапах відновлення та відпочинку. На всіх етапах важливо, щоб надходження поживних речовин до органів і тканин було якомога кращим. Враховуючи щойно згаданий факт, що в організмі людини розпадається і замінюється від 10 до 50 мільйонів клітин в секунду, дуже важливо шукати шляхи підтримки цих процесів регенерації. Але як це можна зробити?

Ключовим фактором є підтримка мікроциркуляції. Цей процес відповідає за надходження поживних речовин до клітин й утилізація відходів, а отже, і за регенерацію.

 

Мікроциркуляція є ключовим елементом регенерації

Мікроциркуляція забезпечує надходження поживних речовин та кисню до тканин, а також виведення побічних продуктів та токсинів, які кваліфікуються як відходи. Це процес регенерації організму. Але що таке мікроциркуляція? Щоб зрозуміти це, ви повинні спочатку знати про макроциркуляцію.

Цей процес охоплює серце та суміжні артерії. Тиск, створюваний серцебиттям, перекачує кров через аорту в основні артерії. Враховуючи, що у дорослих частота серцевих скорочень у хвилину становить близько 60-80, і приблизно 60-80 мл крові перекачується в аорту при кожному серцебитті, ми можемо бачити, що серце забезпечує неймовірну працездатність у нашому житті. Візьмемо, наприклад, 70-річного чоловіка: за його життя 2,5 мільярда серцевих скорочень перекачують від 200 до 250 мільйонів літрів крові по судинах.

Повернемося до того, як кров проходить по артеріях. Ці артерії стануть все більш розгалуженими й стають все менші та менші діаметром. На кінці - це капіляри, найдрібніші кровоносні судини в організмі. Ми дійшли до мікроциркуляції, яка включає капіляри та вузли безпосередньо перед ними та після них. Вони вважаються найважливішими елементами загальної системи живлення та регенерації клітин, оскільки саме тут відбуваються фактичні процеси подачі та виведення наших клітин. Тільки завдяки цим процесам постачання клітини організму можуть виконувати свої широкі функції життєзабезпечення та забезпечувати організм енергією. Зрештою, циркуляція є найважливішою системою живлення для людського організму.

Що тоді відбувається з кров’ю? Всі кровоносні судини (крім капілярів) оточені шаром м’язів. У міру скорочення цих м’язів кровоносні судини стискаються, змушуючи кров намагатися пройти інший шлях. Через тиск, який підтримує серце, кров не може змінити свій шлях назад. Отже, лише кров може продовжувати свою подорож по капілярах. Медицина називає ритмічне напруження і розслаблення м’язів, що оточують мікроциркуляторну систему, вазомоторикою. Цей вазомоторний рух у кровоносних судинах у здорової людини відбувається 3-5 разів за хвилину. Вазомоцією також регулюється кровотік таким чином, що частини з вищими потребами у поживних речовинах забезпечуються більш ефективно. Наприклад, під час фізичних навантажень м’язи вимагають високих поживних речовин, тоді як для розумової діяльності - навпаки. Таким чином можна впливати на фази регенерації, потреба в яких змінюється.

 

Джерело: bemergroup

 

 

Науково доведена дія терапії BEMER

BEMER підтримує механізми регуляції організму для профілактики, загоєння, відновлення та регенерації

Наукові видання

За останні 15 років було опубліковано 46 статей та наукових досліджень пов'язаних з терапією BEMER

Область застосування

Фізична судинна терапія на сьогодні застосовують у багатьох різних сферах профілактики, терапії та реабілітації

 

BEMER Profesional Set для стимулювання мікроциркуляції крові організму або органів та стимулювання вазомоторного руху кровоносних судин.

Дізнатися більше

Терапія BEMER показана для попередження та широкого лікування захворювань та скарг, що виникають через порушену мікроциркуляцію внаслідок слабкої вазомоторики, які виникають одночасно або спричиняють ускладнення.

Прикладом таких захворювань або скарг є:

 • - Хронічне порушення загоювання ран.
 • - Хронічне дегенеративне захворювання опорно рухової системи.
 • - Поліневропатія в наслідок цукрового діабету або після лікування від раку.
 • - Хронічна втома (для пацієнтів з хронічним навантаженням або розсіяним склерозом).
 • - Гострі та хронічні болі.
 • - Хвороби з обмеженою якістю життя.