Фізична судинна терапія BEMER підтримує природну реактивність імунної системи та активізує енергію самовідновлення організму, посилюючи її за допомогою регуляторних механізмів. Це робить доступним ряд програм для зняття болю, завдяки яким можна досягти значного прогресу в багатьох терапевтичних показань. Все більше і більше медичних та терапевтичних практик успішно використовують фізичну судинну терапію BEMER для зменшення різноманітних симптомів.
Для пацієнтів із виснаженням, у багатьох випадках особливо важливим є те, що фізична судинна терапія BEMER може покращити здатність засинати де під час цієї фази відпочинку в організмі запускаються регенеративні процеси.
Як втома може зіпсувати повсякденне життя?
Виснаження є загальним симптомом. Вже всі відчували себе пригніченим, слабким, втомленим. Особливо в нашому сучасному високопродуктивному суспільстві професійні перевантаження та часті стреси приводять до виснаження, що потрібно розглядати як повторюване явище. Там, де приватність людини супроводжується занепокоєнням, дуже ймовірно, що багато ночей будуть проводитись безсонно. Ці фази виснаження часто не компенсуються відпочинком або знаходженням фізичної чи психічної рівноваги. Ці фази виснаження можна усунути за допомогою змін у роботі та приватному житті (наприклад: свята, розслаблюючі вихідні, уникнення стресових ситуацій у повсякденному сімейному житті).
Що викликає синдром виснаження?
На жаль, медичні дослідження не дійшли чіткого висновку про розвиток причин втоми. Однак цілком ймовірно, що тут відіграє роль декілька факторів, а це означає, що причин виснаження може бути багато-багато. Подібні приклади основних захворювань: метаболічні розлади, анемія, хвороби серця, хвороби легенів, розсіяний склероз та рак. При розсіяному склерозі пошкоджені нерви відіграють ключову роль у появі втоми. Безперечно виснаження є загальним симптомом хронічних захворювань. Синдром втоми особливо поширений під час опромінення або хіміотерапії для онкологічних хворих. Додаткові ліки також можуть сприяти розвитку втоми.
Симптоми синдрому виснаження.
Виснаження відрізняється від звичайної втоми, з якою час від часу стикаються всі. При виснаженні рук і ніг виникає відчуття великої ваги, і пацієнт часто не може розумово сконцентруватися. Постійна втома означає, що пацієнти часто не можуть зайнятися будь-якою діяльністю, а для деяких навіть чистити зуби важко. Окрім виснаження, втоми та неякісного сну, люди, які страждають цим захворюванням, можуть скаржитися на головний біль, біль у горлі, біль у м’язах. Зрештою, виснажені пацієнти ледве впораються із проблемами повсякденного життя, легко засмучуються і майже не здатні зосередитися.
Окрім виснаження та втоми, пацієнти часто мають проблеми з концентрацією уваги, пам’яттю та сном. Втомлюваність та глибоке виснаження, пов’язані з синдромом втоми, проявляються як на фізичному, так і на когнітивному (психічному) рівні. На фізичний синдром втоми показують наступні симптоми: підвищена потреба у сні, постійна втома та зниження фізичної працездатності. Когнітивний синдром втоми впливає на увагу та пам’ять. Виснаження багато в чому схоже на депресію: відсутність мотивації, відсутність підбадьорення, смуток та бажання відступити.
Різниця між синдромом виснаження та синдромом хронічного виснаження.
Синдром виснаження не слід плутати з синдромом хронічного виснаження. Хоча синдром виснаження часто є супутнім симптомом хронічних розладів, а синдром хронічного виснаження можна вважати самостійним захворюванням.
На жаль, причини синдрому хронічного виснаження досі відносно невідомі медицині. Тим не менше, багато дослідників вважають, що слабкість імунної системи відіграє важливу роль. Недавні дослідження вважають синдром хронічного виснаження «нейроімунологічним регуляторним розладом», це означає, що баланс імунної системи, нервової системи та гормональної системи порушений. Імовірно через це імунна система постійно активна, що призводить до стану виснаження, болю в м’язах і суглобах, розладу при температурі тіла та ряду інших симптомів.
Які типові симптоми синдрому хронічного виснаження? До них належать: виснаження, втома, порушення сну, погіршення короткочасної пам’яті, труднощі з концентрацією уваги, головний біль, біль у горлі, біль у м’язах, біль у суглобах, зміна настрою, депресія. Однак симптоми синдром виснаження та синдром хронічного виснаження часто подібні і лише лікар може розрізнити це.
Що робити при синдромі втоми та синдромі хронічної втоми?
На жаль, немає таблеток для лікування синдрому виснаження та синдрому хронічного виснаження. Синдром втоми швидше за все є наслідком іншого захворювання або супутнього симптому хронічного розладу. Синдром втоми можна комплексно лікувати лише в тому випадку, якщо основне захворювання, що викликає синдром втоми, також лікується. Оскільки це часто обмежено або взагалі нездійсненно, симптоми слід зменшувати за допомогою терапії або можливих ліків. Хоча пацієнт може бути цим не задоволений бо лікування може бути довготривалим.
Те саме стосується короткочасного терапевтичного та фармакологічного лікування синдрому хронічної втоми. Тому важливо, щоб пацієнти із синдромом виснаження та синдромом хронічного виснаження самостійно застосовували допоміжні заходи для лікування виснаження, втоми та розладів сну. І саме тут фізична судинна терапія BEMER відіграє важливу роль.
Як працює фізична судинна терапія BEMER?
Суть фізичної судинної терапії BEMER - це багатовимірна сигнальна структура, яка забезпечує ефективну стимуляцію обмеженої або дисфункціональної мікроциркуляції, підтримуючи ключові регуляторні механізми в процесах оздоровлення, відновлення та регенерації організму. Терапія BEMER стимулює одночасне місцеве та комплексне регулювання кровотоку через органи. Нові спеціальні та унікальні у всьому світі конфігурації сигналу ще ефективніші та довговічніші як у фазах сну, так і в режимі пробудження. В результаті благотворних наслідків фізичної судинної терапії BEMER та значного прогресу в циклах сну покращується загальне самопочуття та працездатність пацієнтів, а також якість життя. Це також одна з причин, чому терапія BEMER застосовується не тільки в багатьох лікувальних та терапевтичних практиках, але й у людей із виснаженням.
Джерело: bemergroup
BEMER терапія - кровообіг до і після терапії.