Фізична судинна терапія BEMER може стимулювати обмежений кровообіг у менших судинах і підтримувати процеси самовідновлення та регенерації організму. Посилюючи регуляторні механізми організму, активізується природна чутливість імунної системи та енергії самовідновлення, що позитивно впливає на загоєння ран. Все більше і більше терапевтів та лікарів успішно застосовують фізичну судинну терапію BEMER на практиці.
Як працює фізична судинна терапія BEMER?
Сигнали, що передається електромагнітним шляхом, використовуються для стимулювання помпової (вазомоторної) дії найдрібніших кровоносних судин, одночасно нормалізуючи кровотік (стимул і реакція) через дані судини, забезпечуючи тим самим оптимальне надходження поживних речовин до клітин організму.
Клітини отримують вигоду від кращого надходження поживних речовин і можуть ефективніше виконувати свої завдання у зв’язку із загоєнням ран. Крім того, енергія розумової та фізичної працездатності забезпечується лікуванням, що призводить до поліпшення загального самопочуття.
Про застуду.
Холодна і волога погода: Наближається наступний холодний день!
Кашель, нежить, хрипота: застуда здається неминучою, особливо восени та взимку. Часта холодна і волога погода передбачувана в ці сезони; тоді організм набагато вразливіший до інфекційного нападу на імунну систему, якому сприяє холод.
Холодний, вологий сезон - справжній стрес для живих організмів; волога погода послаблює організм та його захисні сили. У ці сезони через часте перебування в сухих прогрітих приміщеннях слизова часто недостатньо зволожена, і, отже, хвороботворні мікроорганізми можна утримувати менш ефективно. Як результат, віруси та бактерії можуть проникнути в організм легше, ніж у “здоровий” час. Хоча назва хвороби "застуда" стосується низької температури, сама температура майже ніколи не може вважатися причиною. Дослідження показують, що холод справді сприяє застуді, однак насправді хвороба спровокована вірусною інфекцією. Однак при низьких температурах тіло стискає кров у центральному місці, щоб мінімізувати втрати тепла. В результаті цього процесу буде перекрито кровообіг, особливо в кистях, стопах і слизовій оболонці носа. У слизовій оболонці носа менший приплив крові призводить до зменшення кількості імунних клітин та антитіл у цій області. Тому віруси (і бактерії), що вторгаються, легше осідають і розмножуються. Однак холод не обмежується осінньо-зимовим періодом, хоча часто з’являється лише в ці місяці. Тож, в принципі, ми не захищені від холоду і в інші сезони. Не дивно, що застуда - найпоширеніша інфекція у людей. За статистикою, дорослі хворіють на застуду в середньому приблизно 2-3 рази на рік, тоді як діти можуть хворіти до десяти разів на рік. Хоча перебіг застуди дуже унікальний, він все ж характерний для пізніших стадій захворювання: спочатку в горлі часто відчувається легке почуття подряпин або біль. Незабаром після цього з’являється охриплість, нежить і кашель. Головні болі - не рідкість, і пацієнт часто відчуває втому, виснаження. Лихоманка зустрічається рідко, а невелике підвищення температури набагато ймовірніше. Симптоми застуди зазвичай можна подолати за 1-2 тижні. Часто навіть не потрібно звертатися до лікаря, адже якщо імунна система працює добре, організм, як правило, сам справляється із застудою. У той же час ослаблений імунітет робить нас вразливими. На жаль, простудні захворювання не можна скоротити фармакологічно, але певних простудних захворювань можна уникнути, зміцнивши імунітет. Наприклад, це вимагає збалансованого харчування, достатньої кількості сну та фізичних вправ, а також сприяє циркуляція крові до найдрібніших судин тіла. Важливо пам’ятати про ризик того, що неспеціаліст міг легко сплутати простудну хворобу з більш клінічно важким грипом. Це пов’язано з подібністю симптомів. Однак, на відміну від застуди, грип з’являється сильно і раптово, а симптоми, напр. головний біль і біль у суглобах, висока температура, озноб і кашель, як правило, присутні одночасно. Якщо ви помітили такі ознаки, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Особливо це стосується людей з ослабленою імунною системою.
Що викликає застуду?
Застуда - це інфекція верхніх дихальних шляхів, відома в медицині як грипозна інфекція. Нежить викликає вірусна інфекція. Ці інфекції, як випливає з назви, мають вірусне походження. Загалом близько 200 різних вірусів можуть викликати застуду. Найпоширеніші віруси, що викликають застуду, включають риновірус, вірус респіраторного синцитію (RSV) та коронавіруси. У деяких випадках відбувається вторинна інфекція, спричинена бактерією (так звана вторинна бактеріальна інфекція або суперінфекція). Інфекція, пов'язана з "вірусами, що викликають застуду", здебільшого залишається непоміченим.. Віруси проникають через повітря переважно у вигляді крапель, а також вступають у прямий або опосередкований контакт із зараженою людиною через носові отвори тіла. Раніше відкашляні патогени вдихають. Крім того, віруси, що викликають застуду, можуть потрапляти в слизові оболонки рота, очей та носа вручну, дозволяючи їм потрапляти в організм. Загальні наслідки: фарингіт, риніт, бронхіт та охриплість (в контексті ларингіту), і майже всі їх поєднання. Перші симптоми застуди з’являються через 2-5 днів після зараження. Найбільш поширеним місцем зараження може бути будь-яке місце, де збирається багато людей, напр. громадський транспорт, зали очікування, офіси, школи тощо. Тому слід уникати контактів із зараженою людиною, коли це можливо, навіть якщо це не завжди легко. Ослаблений імунітет завжди є живильним середовищем для зараження. Тому зміцнення імунітету є важливим процесом профілактики застуди.
Що допомагає подолати застуду?
Ми більш сприйнятливі до застуди через ослаблену імунну систему. Тому метою є зміцнення імунітету.
Що це означає?
Імунна система організму є складною мережею, яка використовує складну систему захисту для боротьби з більшістю інфекцій та багатьох інших нападів, що загрожують здоров’ю. Частиною цього складного захисного механізму є лейкоцити. Вони зустрічаються майже в усьому тілі і регулюються інформаційними білками у разі зараження або іншої атаки, що загрожує здоров’ю. Добре функціонуюча імунна система базується на здоровому способі життя, який включає здорове та збалансоване харчування, а також фізичні вправи та повноцінний сон. Ті, у кого ефективна імунна система, менш схильні до застуди. Однак добре функціонуюча мікроциркуляція також відіграє важливу роль у зміцненні імунної системи. Тут ми маємо на увазі циркуляцію найдрібніших кровоносних судин, які називаються капілярами, та частин до і після судин. У межах мікроциркуляції ефективніший кровотік забезпечує кращі умови роботи білих кров’яних клітин. Певною мірою вони відіграють роль “кровного поліцейського” в організмі та, зокрема, захищають від інфекцій. Вони також відповідають за лікування патогенних мікроорганізмів або речовин, несумісних з нешкідливим організмом, напр. віруси, бактерії, ракові клітини, токсини, гриби, глисти та екзогенні частинки. Таким чином, функціонуючий кровотік мікроциркуляції є не тільки ключовим фактором загального стану здоров’я, але також допомагає білим клітинам виконувати життєво важливі функції в імунній системі.
Існує кілька методів, які можна використовувати для зміцнення імунітету. Прикладами можуть служити контрастні душі, гідротерапія та сауни. Це позитивно впливає на регуляцію кровообігу, а також покращує циркуляцію шкіри та органів. Таким чином, до слизових оболонок носа і горла потрапляє більше імунних клітин, які часто атакуються патогенами, пов’язаними із застудою.
Ефективне стимулювання кровообігу за допомогою певних фізичних імпульсів може бути корисним для зміцнення імунної системи. Значний успіх у цій галузі можна віднести до фізичної судинної терапії BEMER. Суть судинної терапії полягає у багатовимірній сигнальній структурі, завдяки якій обмежена або порушена мікроциркуляція може бути ефективно стимульована. Таким чином, підтримуються основні фізичні регуляторні механізми процесів загоєння, відновлення та регенерації організму. Численні наукові дослідження дали докази того, що фізичну терапію BEMER можна використовувати для часткового контролю застудних інфекцій та полегшення симптомів багатьох захворювань. Судинна терапія також підтримує одужання. Приклади включають підвищення фізичної та розумової працездатності, зниження сприйнятливості до інфекцій та підтримку імунної системи.
Фізична терапія BEMER також дуже успішно застосовується для лікування болю в спині, безсоння та хвороб, пов’язаних зі стресом, а також для прискорення загоєння незначних травм.
У разі застуди слід мати на увазі, що хвороба була спричинена вірусом, тому антибіотик у цьому випадку не слід кликати на допомогу. Неможливо пришвидшити прогресування захворювання застуди за допомогою ліків, але симптоми можна зняти. Однак у деяких випадках краще уникати застуди та більше зосереджуватись на зміцненні імунітету. І саме для цього, крім вищезазначених факторів, підходить фізична судинна терапія BEMER.
Джерело: bemergroup